Verslag: Vrijwilligersavond 2005

Met de komst van de eerste rommelmarkt in Hegge is er ook de vrijwilligersavond in het leven geroepen.

De opzet is om onze vrijwilligers welke geholpen hebben met de rommelmarkt te bedanken voor hun inzet en ook de kans te geven zich uit te spreken over veranderingen en verbeteringen over de markt.

Deze eerste editie was dan ook direct een geslaagde avond. Er waren ongeveer 50 personen aanwezig. Bij een hapje en een drankje werd na gekletst over de rommelmarkt en het succes wat hiermee geboekt was. De algemene conclusie was dat het zeker voor herhaling vatbaar is. Hier en daar werden enkele suggesties of veranderingen kenbaar gemaakt die het bestuur zich in de oren knoopt voor volgende edities.

Duidelijk werd ook dat geen enkele activiteit zoveel draagvlak binnen de buurt heeft als de rommelmarkt.
Een ding is dus zeker: zowel de rommelmarkt als de vrijwilligersavond zullen vanaf jaarlijks op de agenda komen te staan.