Verslag: Fun kienen 2005

Op zaterdag 15 oktober j.l werd door onze vereniging een ouderwets fun-kienen georganiseerd in café ’t Schöpke.
Ouderwets omdat het prijzen waren zoals ze vroeger werden gegeven, namelijk voornamelijk levensmiddelen. Fun omdat het niet al te ernstig moest zijn. Daar waren dan ook verschillende prijzen op afgestemd. Het moest een niet al te serieuze avond worden, daar gezelligheid bovenaan het lijstje stond. En gezellig werd het.

Er waren 46 mensen naar het kienen gekomen. Begonnen werd om 20.00 uur. Er werden 20 rondes gekiend. Tien voor de pauze en tien na de pauze. In iedere ronde waren drie prijzen. De eerste prijs was veelal een fun-prijs voor het eerste rijtje, de tweede prijs was voor twee rijtjes en de derde prijs was voor de volle kaart.
Van 21.40 uur tot 22.10 uur werd gepauzeerd onder het genot van een kopje soep, broodje frikandel of kroket.
Omstreeks 23.30 uur waren de laatste prijzen eruit, waarna door diverse mensen nog even nagepraat werd.

Al met al een leuke, gezellige avond.