Verslag: Barbecue 2006

Zoals ieder jaar was er ook dit jaar weer een barbecue avond. Deze werd gehouden op de eerste juli bij familie van der Staak zoals ieder inmiddels gewend is.

In eerste instantie was gekozen om de barbecue in WK sfeer te brengen aangezien de halve finale gespeeld werd deze avond. Maar met de uitschakeling van Nederland hebben we gekozen de avond niet in thema aan te kleden. Toch maakte dit de barbecue zeker niet minder gezellig om.

Een kleine 100 personen waren aanwezig op de avond waarmee we voorgaand jaar alweer overtroffen hebben. We zien hieraan dat deze happening als zeer gewaardeerd wordt gezien in de straat en zullen zeker dit blijven voortzetten in de komende jaren zoals gewoonlijk.

Onze ‘huis DJ’ DJ Sunshine zorgde weer voor een vrolijke muzikale noot. Waarbij ieders heupen niet stil konden blijven staan. Dit tot in de late uurtjes. Waarbij zelfs de geruchten doen dat het voor sommigen wel héél laat (of ook wel vroeg) was geworden…