Nieuw boek oud bewoner Paul Potten: stamboom familie Petri

Op verzoek van oud buurtbewoner Paul Potten willen we hieronder aandacht besteden aan zijn boek waarin hij de stamboom van familie Petri beschrijft.

“Eindelijk is het dan zover na vele jaren van onderzoek in vele archieven, kan ik het stamboom boek over de familie Petri die in en rondom Schinnen wonen presenteren. De familie Petri is afkomstig uit Ville du Bois bij Vielsalm. Joannes Petri die pastoor was in Schinnen en afkomstig was uit Ville du Bois heeft ervoor gezorgd dat deze familie als landbouwers zich rondom Schinnen konden vestigen zo ook in Hegge en Nagelbeek.

Het bijna 300 tellende pagina’s boek, aangevuld met vele originele doop-trouw en sterfaktes geeft U een indruk hoe deze familie woonde en werkte in Schinnen, Puth en Sweijkhuizen. Het boek kan besteld worden via: http://www.boekenbestellen.nl/boek/stamboom-petri/23065

Met vriendelijke groet,
Paul Potten