Rommelmarkt 2017: aanrijdroutes

Om het nog extra onder de aandacht te brengen publiceren we hier de aanrijdroutes richting rommelmarkt.
Deze brengen je naar een van de drie parkeerplaatsen.

We willen tevens onder de aandacht brengen dat bij afrit 4 Schinnen (vanaf Heerlen) mogelijk hinder is vanwege wegafsluiting tot uiterlijk 10:00 uur. Dit zal dus standhouders en vroegkomers uit richting Heerlen treffen vanaf de autosnelweg.
Wij bevelen hen aan om binnendoor te rijden alwaar de wegafzetting begint binnendoor te rijden via Heerlen-Hoenbroek-Schinnen
Bezoekers vanuit gemeente Nuth en omstreken kunnen binnendoor door Nuth rijden (Reijmersbek
erweg-Nutherweg). Houdt hier rekening mee bij je komst.

Je vindt de aanrijdroutes alhier. Of download hier het PDF bestand.

Standhouders verwachten we in te rijden vanaf de kant van Schinnen. Parkeren kan vervolgens bij de parkeerplaats aan de kant van Spaubeek. Om 17:00 uur kan er pas uitgereden worden vanaf deze parkeerplaats in de richting van Schinnen.

Als ieder de instructies opvolgt van de verkeersregelaars en de crew op het terrein kunnen we de dag probleemloos laten verlopen.