Verslag: Carnaval 2011

Aovend van Genèk

Op zaterdagavond 19 februari werd de jaarlijkse “Aovend van Genèk” gehouden in café ’t Schöpke.

De avond begon om 19.11 uur met kindercarnaval.
Rond 20.30 uur traden de jeugdprins Cas II en jeugdprinses Nadia I af en werden de nieuwe jeugdprins Didier I en jeugdprinses Iris I uitgeroepen.
Om 23.11 uur trad prins Leon I af werd prins Ben I, bijgestaan door nar Roel, uitgeroepen. Er waren die avond diverse optredens van artiesten. Muzikaal werd de avond opgeluisterd door DJ Sunshine.
Ook CV de Schinöster met Prins Danny I en de jeugdprins Pim I en jeugdprinses Djuna I gaven acte de présence. Op de avond waren diverse oud/prinsen van Genek aanwezig. De avond van Genek is jaarlijks de opening van de carnaval in café ´t Schöpke.

Versieren Jeugdprins Didiër I & Jeugdprinses Iris I

Op zondag 20 februari werden de woningen van de prinsen versierd. Door de prinsen-prinses werden meerdere recepties bijgewoond. Ook werd op carnavalszondag in gasterie Noeber Beemden de receptie van prins Danny I, jeugdprins Pim I en jeugdprinses Djuna I bezocht.

Optochtgroep Genèk ‘De rèk is droet’

Op carnavalsmaandag werd met een groep van 26 personen namens Genèk deelgenomen aan de optocht van Schinnen. Het thema was `de rek is droet´ en ´Tied van de krimp` doelende op de aankomende vergrijzing en de maatregelen die de overheid aan het nemen zijn. Er werd een tweede prijs in de categorie grote groepen behaald.

Op carnavalsdinsdag werd met een groep deelgenomen aan de kinderoptocht in Schinnen. Jeugdprins Didier I en jeugdprinses Iris I waren onderdeel van de groep.