Verslag: Kerstborden ophangen 2012

Vrijdag 7 december 2012 werden de kerstborden in onze straat opgehangen en de kerstsfeer in onze straat gebracht. Om 18.45 uur werd verzameld in de blokhut van de fam. van Gils. Daar werd een begin gemaakt met de sfeer die rond kerstmis hangt.

Omstreeks 19.30 uur werd begonnen met het versieren van de lichtmasten. In de straat hadden al diverse bewoners hun woning versiert, hetgeen een gezellige sfeer brengt. Dit jaar hadden we een echte kerstman, die bij bewoners aanbelde en hen een zalig kerstfeest wenste. Tevens bood hij enkele kerstkransjes aan.
Bij de fam. Vliegen werd een stop gemaakt om even lekker op te warmen. Vervolgens werden de resterende lichtmasten versierd, waarna geëindigd werd bij de fam. Franssen.

Dit jaar heeft de buurt een prijs in het vooruitzicht gesteld voor degene die de mooiste kerstversiering, zichtbaar vanaf de straat, heeft. Een neutraal jurylid zal de winnaar aanwijzen.