Verslag: Kerstborden ophangen 2011

Ook dit jaar werd de straat weer versierd door een grote groep buurtbewoners. Er werd zoals altijd gestart vanuit de blokhut bij familie van Gils op Hegge 154. Daar verzamelden zich een 15 tal bewoners van alle leeftijden. Begonnen wordt, zoals al enkele jaren gebruikelijk, met een glühwein of een borrel zodat ieder de kou meester kon worden.

Met zoveel personen was het borden hangen een klare klus. In teams werd van lantaarn naar lantaarn gegaan om daar de kerstman, de kerstbel, de engel, de kerstboom of de ster op te hangen.
Bij familie Vliegen hadden we onderweg een korte stop om daar weer even op te warmen en een drankje te nuttigen.
Vanuit daar werden de laatste borden opgehangen om vervolgens bij familie Franssen af te sluiten met een gezellig samenzijn.