Verslag: Aovend van Genèk 2012

De jaarlijkse carnavalsavond werd omstreeks 19.11 uur begonnen voor de jeugd.
Jeugdprins Didier I en jeugdprinses Iris I waren vanaf het begin aanwezig. Prins Ben I en prinses Sonja I sloten aan. Tijdens de jeugdcarnaval waren optredens van drie “oud” jeugdprinsen. Zij zorgden dat de sfeer er al snel inkwam.

Omstreeks 20.30 uur werd de nieuwe jeugdprinses Lydia I uitgeroepen. Daarna begon het volwassen carnaval. In de loop van de avond waren optredens van Rempetemp, Het duo onger de Bruck, Veer Vief en Matti (Schoonbrood). Rond 23.00 uur kwamen de Schinöster met Prins Rob I, jeugdprins Jordy I en jeugdprinses Lieke I. Meteen daarop werden de nieuwe prins Hub III en prinses Marlies I uitgeroepen.

DJ Sunshine luisterde de avond muzikaal op.

Op zondag 5 februari werd bij de prins en prinsessen versierd.