Verslag: Barbecue 2013

Dit jaar was de opkomst iets minder dan voorgaande jaren. Het slechte weer zal daar zeker een oorzaak van zijn.
Er kwamen ongeveer 75 personen naar de barbecue en een tiental kinderen.
Muzikale opluistering werd wederom verzorgd door DJ Sunshine na vorig jaar een jaartje afwezig te zijn geweest. Dat was weer een groot succes.

Het eten was weer voortreffelijk. Het vlees van slager Vroemen, de kippenboutjes van Petri en de salades van de Versshop uit Schinnen stonden garant voor vele complimenten over de kwaliteit van het eten. Alle bestuursleden hadden taken om de barbecue te doen slagen. Voor de kinderen was een springkussen opgezet. Door de voorzitter werden Petra en Maico van der Staak bedankt voor de gastvrijheid en de hoop uitgesproken nog vele jaren de barbecue bij hun te mogen houden.
Het feest ging door tot de kleine uurtjes.

Op zondag om 11.00 uur werd opgeruimd en de spullen terug gebracht naar de betreffende eigenaren.
Om 18.00 uur werd door het bestuur met hun partners het overgebleven eten bij de fam. Franssen gebarbecued.