Reserveer je marktkraam! (reserveringen gesloten)

Laatste status (18 juni): alle kramen zijn vergeven. Helaas is er geen ruimte meer om meer kramen te plaatsen.

Zoals eerder aangekondigd kan er vanaf vandaag gereserveerd worden voor een marktkraam voor de rommelmarkt van zondag 7 september. Reserveren van een kraam kan alleen telefonisch via onderstaande contactpersoon:

(gegevens weggehaald i.v.m. sluiting kraamverkoop)

Let op: er zijn 170 kramen te vergeven, op = op!

Informatie voor commerciële standhouders:
onze rommelmarkt is bedoeld voor tweedehands spullen, nieuwe spullen zullen dan ook niet worden toegelaten. We hanteren een selectieprocedure vooraf en indien we tijdens de markt toch merken dat er nieuwe spullen verkocht worden wordt verzocht deze te verwijderen en niet verder te verkopen.

Informatie voor verkopers van drank- en etenswaren (incl. snoep, ijs e.d.):
Op de rommelmarkt worden alle verkopen drank- en etenswaren door de organisatie en haar vrijwilligers gedaan. Hierover contact met ons opnemen heeft dus geen nut.